ОБЛАСНА ЛІТНЯ ФОЛЬКЛОРНО-ЕТНОГРАФІЧНА ШКОЛА МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

prev next

       Відповідно до плану роботи Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України у 2019 році, згідно з Програмою розвитку освіти Івано-Франківщини на 2016-2023 рр., затвердженою рішенням обласної ради від 25.12.2015 р. № 42-2/2015 (зі змінами), наказу департаменту освіти, науки  та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від  24.06.2019 р. № 419 “Про проведення обласної літньої фольклорно-етнографічної школи Малої академії наук України” з метою підтримки обдарованих дітей, залучення учнівської молоді до активної науково-дослідницької діяльності шляхом створення освітньо-розвивального середовища та відпочинку  департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківське обласне відділення МАН України провели з 30 червня до 07 липня 2019 року у с. Поляниця Яремчанської міської ради обласну літнюфольклорно-етнографічну школу Малої академії наук України для гуртківців Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України.

    Висококваліфіковане навчання було поєднане з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком  учнів в умовах заміського оздоровчого-відпочинкового комплексу. З учасниками літньої школи проводилися навчальні та ознайомчі екскурсії, розвивальні, спортивні та інтелектуальні ігри, конкурси та турніри, лекції з елементами саморефлексій («До витоків національного СЕБЕТВОРЕННЯ й СЕБЕПІЗНАННЯ: фольклористична платформа становлення «національно свідомої особистості»), польові практикуми («Особистий світлинаріум»), реалізовано аналітично-ігровий проект «Національний культурний капітал», імпровізаційні майстерні.

Фотогалерея

foto
ІІ етап конкурсу-захисту 2018/2019
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН