ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ЕТАПУ !!!

З 02 до 07 травня 2019 року у м. Києві проходив  ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У наймасштабнішому освітньому конкурсі країни команду Івано-Франківської області представили 55найкращих юних науковців Прикарпаття.

Цього року переможцями стали 27 учнів. Дипломами ІІІ ступеня нагороджено 12 школярів, 13 фіналістів отримали дипломи ІІ ступеня, 2 – дипломи І ступеня.

І місце:

  1. Коржук Єлизавета Любомирівна, учениця 11 класу Івано-Франківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»  Івано-Франківської міської ради, дійсний член  Малої академії наук України (секція   історичного краєзнавства).
  2. Дарійчук Олександр Ярославович, учень 10 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція технологій програмування).

ІІ місце:

  1. Стасюк Ірина Володимирівна,  учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член  Малої академії наук України (секція психології).
  2. Музичук Олексій Михайлович, учень 11 класу Коломийського ліцею № 9 Коломийської міської ради,   дійсний член  Малої академії наук України (секція валеології).
  3. Тринога Мирослав Тарасович, учень 11 класу   Івано-Франківського природничо-математичного ліцею   Івано-Франківської міської ради,  дійсний член Малої академії наук України (секція  математики).
  4. Олексин Ксенія Ігорівна, учениця  11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, дійсний член  Малої академії наук України (секція  зарубіжної літератури).
  5. Діголарь Максим Васильович, учень 10 класу Джурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради,  кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України  (секція археології).
  6. Грабовська Данута Янівна, учениця 10 класу Української гімназії №1 Івано-Франківської міської ради, кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України  (секція польської мови).
  7. Губаль Зоряна Богданівна,  учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням німецької мови Івано-Франківської міської ради,   дійсний член  Малої академії наук України (секція екології).
  8. Грицюк Володимир Васильович,  учень 11 класу  Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради,  дійсний член Малої академії наук України (секція   теоретичної фізики).
  9. Мартинюк Діана Тарасівна, учениця 11 класу Тустанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради,   дійсний член Малої академії наук України (секція гідрології).
  10. Смеречук Адам Миколайович, учень  11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради  дійсний член Малої академії наук України (секція економічної теорії та історії економічної думки).
  11. Бойко Анастасія Олегівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради,  дійсний член Малої академії наук України (секція журналістики).
  12. Стасюк Юрій Володимирович,учень 10 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради, кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція   астрономії та астрофізики).
  13. Корбецька Анна Вікторівна,  учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради,  дійсний член Малої академії наук України (секція мікроекономіки та макроекономіки).

ІІІ місце:

  1. Павлюк Наталія Василівна,  учениця  11 класу  Ліцею№ 13 Івано-Франківської міської ради, дійсний член  Малої академії наук України (секція  історії України).
  2. Лагойда Михайло Мирославович, учень 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради  кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція кліматології та метеорології).
  3. Тимочко Діана Юріївна,  учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради,   кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція біології людини).
  4. Пилипів Зоряна Андріївна, учениця 11 класу Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект” Долинської районної ради,   дійсний член  Малої академії наук України (секція педагогіки).
  5. Максимів Микола Ігорович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею Івано-Франківської міської ради,   кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція селекції та генетики).
  6. Венц Катерина Вікторівна, учениця 11 класу Коломийського суспільно-гуманітарного ліцею імені Михайла Грушевського Коломийської міської ради, дійсний член  Малої академії наук України (секція соціології).
  7. Гриневич Марія Романівна, учениця 10 класу Долинського академічного гуманітарного ліцею № 6 Долинської районної ради,  кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція німецької мови).
  8. Олійник Святослав Васильович, учень 10 класу Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект” Долинської районної ради,   кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту).
  9. Гафійчук Христина Іванівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням англійської мови Івано-Франківської міської ради,   дійсний член  Малої академії наук України (секція французької мови).
  10. Ільницький Ростислав Степанович, учень 10 класу Долинського наукового академічного ліцею “Інтелект” Долинської районної ради,  кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція Internet-технологій та  WEB дизайну).
  11. Яневич Софія Василівна, учениця 9 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради,  кандидат у дійсні члени  Малої академії наук України (секція української літератури).
  12. Яковин Валентина Сергіївна, учениця 11 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної  ради,   дійсний член  Малої академії наук України (секція математичного моделювання).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ЇХНІХ НАУКОВИХ КЕРІВНИКІВ!!!

Фотогалерея

foto
ІІ етап конкурсу-захисту 2018/2019
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН