ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

prev next

Упродовж Тижня слухачі курсу «Правознавство» намагалися максимально сприяти правовій культурі ліцеїстів та підвищити їхні знання щодо гарантованих Конституцією та законами України прав людини. Нами було проведено цікаві та корисні заходи.

Ось так все починалося...10 грудня у всіх класах - Ранковий дайджест "День прав Людини" для ліцеїстів. Метою проголошення цього дня є привернення уваги "людей у всьому світі" до Загальної декларації прав людини - першого універсального міжнародного акту з прав людини.

11 грудня навчально-пізнавальний захід для усіх бажаючих з 8 класів «Право на працю неповнолітніх. Порушення прав дитини». Далеко не всі неповнолітні працівники, влаштовуючись на роботу, знають про права та пільги, які гарантує їм держава. Оля Проданюк та Марічка Сисак мали завдання привернути увагу молодших ліцеїстів до цих знань та не допустити можливості дітей стати жертвами трудової експлуатації.

2 грудня з метою формування правової культури учнів, яка характеризується повагою до права, достатнім знанням змісту його норм і вмінням їх використовувати, а також активною правомірною поведінкою в усіх життєвих ситуаціях. Ліцеїстам було запропоновано взяти участь у Брейн ринзі «Право. Держава. Людина». Бажання виявили  дві команди (9-І та 9-П клас), але... як наполегливо вони змагалися і скільки азарту сяяло у їхніх очах))) 

 Ведучі: Євгенія Сворак, Єва Могилевич та Віталій Бабій запропонували шість раундів завдань, які змусили похвилюватися не тільки команди, а й вболівальників!

Випускники правового профілю, що є слухачами гуртка «Правознавство», провели заняття «Моделювання судового розгляду кримінального провадження». Спробували на собі відчути, як це бути суддею, секретарем судового засідання, судовим розпорядником, прокурором, адвокатом, обвинуваченим, представником потерпілого та свідком у кримінальному провадженні (попередньо переглянувши ряд навчальних відео) Варто відмітити, що учасники серйозно віднеслися до поставлених перед ними задач та ґрунтовно підготувалися до інтерактивної гри.

13 грудня відбувся Круглий стіл, де доводили істинність слів Генрі Лакордера: «Порядний той, хто своє право вимірює своїми обов’язками»!

Тиждень промайнув динамічно, але про права ми  не закінчимо говорити, бо ще все життя попереду!!!

Наталія Садкова,

керівник гуртка правознавства

Фотогалерея

foto
І етап конкурсу-захисту 2019/2020
Всi фото more

Опитування

Адреси розташування веб-сайтів:

Волинське територіальне відділення МАН

Рівненське територіальне відділення МАН

Житомирське територіальне відділення МАН

Київське обласне територіальне відділення МАН

Київське територіальне відділення МАН

Чернігівське територіальне відділення МАН

Сумське територіальне відділення МАН

Львівське територіальне відділення МАН

Тернопільске територіальне відділення МАН

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Вінницьке територіальне відділення МАН

Черкаське територіальне відділення МАН

Полтавське територіальне відділення МАН

Харківське територіальне відділення МАН

Луганське територіальне відділення МАН

Закарпатське територіальне відділення МАН

Івано-Франківське територіальне відділення МАН

Чернівецьке територіальне відділення МАН

Кіровоградське територіальне відділення МАН

Дніпропетровське територіальне відділення МАН

Миколаївське територіальне відділення МАН

Запорізьке територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН

Севастопольське територіальне відділення МАН Київське територіальне відділення МАН Івано-Франківське територіальне відділення МАН